Class Time Team Score Team HT Odds W/D/L
2014-9-23 Tuesday
HUN Cup21:00 BKV Elore1 - 3Budapest Honved1-1
HUN Cup21:00 Kazincbarcika1 - 2Csakvari TK1-0
HUN Cup21:00 Kozarmisleny SE0 - 5Pecsi MFC0-1
HUN Cup21:00 Szigetszentmiklosi1 - 2Fehervar Videoton1-0
HUN Cup21:00 Nagyatadi FC0 - 2Szolnoki MAV FC0-1
ENG U21D221:00 Crystal Palace U211 - 2Crewe Alexandra(U21)1-1
ENG U21D221:00 Colchester United(U21)2 - 2Coventry(U21)2-0
ENG RES21:00 Rotherham Reserve4 - 2Hartlepool United FC Reserve2-2
ENG RES21:00 Scunthorpe Reserve1 - 1Mansfield Town Reserve *1-00/0.5L1/2
ISR D320:30 Maccabi Ironi Kiryat Ata0 - 1Ironi Nesher0-0
ISR D320:30 Maccabi Um El Fahem1 - 2Hapoel Hadera1-0
ISR D320:30 FC Karmiel Safed1 - 2Hapoel Herzliya0-1
ISR D320:30 Maccabi Ma'alot Tarshiha1 - 2Maccabi Daliyat Karmel0-1
ISR D320:30 Kfar Kasem4 - 1Hapoel Azor1-0
ISR D320:30 Beitar Nahariya2 - 0Hapoel Katamon Jerusalem1-0
ISR D320:30 Hapoel Beit She'an0 - 2Hapoel Asi Gilboa 0-1
ISR D320:30 Bnei Majd Kurum0 - 3FC Givat Olga0-1
ARM D220:00 Ararat Yerevan II1 - 3Gandzasar Kapan B1-0
RUS D2U20:00 Neftekhimik Nizhnekamsk0 - 1Spartak Yoshkar-Ola 0-1
RUS D2C20:00 Spartak Tambov3 - 2Dinamo Briansk2-1
GEO PL20:00 FC Borjomi0 - 2FC Gagra0-1
GEO PL20:00 FC Mertskhali Ozurgeti2 - 1FC Kolkheti Khobi0-0
GEO PL20:00 Fc Meshakhte Tkibuli1 - 0FC Algeti Marneuli1-0
GEO PL20:00 FC Betlemi Keda1 - 1Dinamo Tbilisi II1-1
GEO PL20:00 FC Sapovnela Terjola2 - 1Skuri Tsalenjikha2-1
Mol Cup20:00 Victoria Bardar0 - 0FC Academia Chisinau 0-0
Mol Cup20:00 Speranta Nisporeni1 - 0Saxan Ceadir Lunga
TUR Cup20:00 Bayrampasaspor1 - 1Adanaspor0-0
TUR Cup20:00 Corum Belediyespor2 - 2Vestel Manisaspor2-2
ISR D320:00 Maccabi Beer Sheva2 - 2Shikun HaMizrah0-0
ISR D320:00 Maccabi Tzur Shalom3 - 2Hapoel Migdal HaEmek1-2
ISR D320:00 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi1 - 3Maccabi Sha'arayim0-1
ISR D320:00 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva1 - 1Beitar Kfar Saba Shlomi0-0
ISR D320:00 Hapoel Mahane Yehuda1 - 1Maccabi Kabilio Jaffa1-0
ISR D320:00 Hapoel Hod HaSharon1 - 3Hapoel Morasha Ramat HaSharon0-2
TUR Cup19:30 Sebat Proje Trabzon Akcaabat0 - 0Denizlispor0-0
TUR Cup19:30 Tekirdagspor1 - 5Rizespor0-2
SINC19:30 Home United FC1 - 1DPMM FC1-0
RUS D2E19:00 Metallurg Kuzbass3 - 0FK Chita2-0
RUS D2U19:00 Dynamo Kirov0 - 1KamAZ0-0
INT CF19:00 Bangkok FC3 - 1Suphanburi FC1-1
RUS D2E18:30 Dinamo Barnaul2 - 4Radian-Baikal Irkutsk2-1
INT CF18:30 Dempo SC4 - 2Churchill Brothers0-0
JPN D118:00 Cerezo Osaka *1 - 2Nagoya Grampus Eight0-20/0.5L
JPN D118:00 Kashiwa Reysol *2 - 0Sagan Tosu0-00/0.5W
AUS FFA17:30 Adelaide United FC *2 - 0Brisbane Roar FC1-00W
AUS FFA17:30 Sydney United1 - 3Sydney FC *1-12D
AUS FFA17:30 St Albans Saints(N)1 - 4Perth Glory FC *0-12.5W
AUS FFA17:30 Palm Beach Sharks(N)1 - 0South Springvale SC0-0
RUS D2E17:00 Sibir B1 - 1FC Tom Tomsk II1-1
JPN D117:00 Ventforet Kofu *2 - 0Vissel Kobe1-00W
JPN D217:00 Kyoto Purple Sanga2 - 2Shonan Bellmare *0-10.5L
JPN D217:00 Giravanz Kitakyushu0 - 0Matsumoto Yamaga FC *0-00/0.5L1/2
AGSW16:00 Viet Nam Women's(N) *5 - 0Hong Kong,China Women's3-02.5W
JPN D215:00 Mito Hollyhock4 - 1Jubilo Iwata *1-00/0.5L
JPN D215:00 Kamatamare Sanuki0 - 1V-Varen Nagasaki *0-00.5W
JPN D114:30 Omiya Ardija1 - 3Kawasaki Frontale *0-10.5/1W
JPN D114:00 Yokohama F Marinos *1 - 0Sanfrecce Hiroshima0-00/0.5W
JPN D114:00 FC Tokyo *4 - 0Tokushima Vortis1-01.5W
JPN D113:30 Albirex Niigata0 - 2Urawa Red Diamonds *0-10.5W
RUS CUP13:00 Smena Komsomolsk0 - 1Spartak Moscow0-1
JPN D113:00 Vegalta Sendai0 - 1Kashima Antlers *0-10.5W
JPN D113:00 Shimizu S-Pulse0 - 3Gamba Osaka *0-10.5W
JPN D213:00 Ehime FC2 - 2JEF United Ichihara *1-00/0.5L1/2
JPN D212:00 Consadole Sapporo *3 - 1Okayama FC2-10/0.5W
JPN D212:00 Yokohama FC *1 - 1Oita Trinita0-00/0.5L1/2
JPN D212:00 Tochigi SC1 - 1Yamagata Montedio *1-00/0.5L1/2
JPN D212:00 FC Gifu2 - 3Roasso Kumamoto *2-00/0.5W
JPN D212:00 Kataller Toyama0 - 1Thespa Kusatsu Gunma *0-00/0.5W
JPN D211:30 Avispa Fukuoka *0 - 1Tokyo Verdy0-00.5L
COL D209:00 Barranquilla FC0 - 1America de Cali * 0-10.5W
ARG D107:30 Racing Club *1 - 1Newells Old Boys1-10/0.5L1/2
ARG D207:30 Santa Marina Tandil *0 - 0Patronato Parana0-00D
BRA D307:30 Fortaleza EC CE *4 - 0Treze Campina Grande PB 1-01W
ARG D207:00 CA Douglas Haig *1 - 1Guarani Antonio Franco0-00.5L
COL D207:00 Deportes Quindio *2 - 2Atletico Bucaramanga2-10.5L
ARG D105:10 Defensa Y Justicia *1 - 3San Lorenzo1-10/0.5L
ARG D203:00 Union Santa Fe *3 - 0CA Huracan 1-00/0.5W
POR D103:00 Academica Coimbra2 - 2GD Estoril-Praia *2-10/0.5L1/2
URU D103:00 CA River Plate3 - 1Centro Atletico Fenix *1-10L
ENG Conf03:00 Chester FC2 - 1Wrexham *0-10/0.5L
SPA D102:45 Getafe0 - 3Valencia * 0-20.5W
ITA C1-B02:45 San Marino Calcio *1 - 1Santarcangelo0-10/0.5L1/2
ENG LCH02:45 Wigan Athletic *1 - 2Ipswich0-10.5L
ENG RYM02:45 Billericay Town0 - 1Canvey Island0-0
ARG D2M102:30 Deportivo Espanol1 - 0CA Fenix Pilar1-0
ARG D2M202:30 Berazategui2 - 2Justo Jose de Urquiza1-1
ARG D2M302:30 Claypole0 - 0Leandro N Alem0-0
ARG D2M302:30 Sportivo Barracas0 - 1El Porvenir0-0
FRA D202:30 Valenciennes US *2 - 1Clermont Foot0-00/0.5W
UEFA U1702:30 Ireland(U17) *5 - 0Gibraltar(U17)2-04/4.5W
TUR D102:30 Bursaspor0 - 1Besiktas JK *0-00/0.5W
ITA D202:30 Spezia *1 - 2Carpi0-10L
BEL U2102:15 Westerlo(U21)0 - 2Standard Liege(U21) *0-20/0.5W
GER RegS02:15 Eintracht Trier *0 - 0TuS Koblenz0-00/0.5L1/2
ROM D102:00 Universitaea Cluj *0 - 2CS Universitatea Craiova 0-00/0.5L
UKR D102:00 FC Dnipro Dnipropetrovsk *5 - 0Olimpic Donetsk1-01.5/2W
ENG U2102:00 Arsenal U21 *1 - 2Newcastle U210-10.5/1L
ENG U2102:00 Reading U211 - 3Bolton Wanderers U210-1
ENG U2102:00 West Bromwich U21 *2 - 1Brighton & Hove Albion(U21)2-00.5W
6 Pages in total [1] [2] [3] [4] [5] [6]