Class Date Team   Team  
2013-8-21 Wednesday
IDN ISL08-21 16:00Gresik UnitedPersiba Balikpapan  
IDN ISL08-21 16:00Arema MalangBarito Putera  
AUS QSL08-21 16:00Moreton Bay UnitedBrisbane Strikers  
JPN D208-21 17:00V-Varen NagasakiYokohama FC  
ITA YCup08-21 17:00Trapani YouthAvellino Youth  
AUS VCUP08-21 17:30Dandenong ThunderSunshine George Cross  
AUS VCUP08-21 17:30South MelbourneGreen Gully Cavaliers  
AFC CL08-21 18:00Kashiwa ReysolAl-Shabab(KSA)  
JPN D208-21 18:00JEF United IchiharaThespa Kusatsu Gunma  
JPN D208-21 18:00Tochigi SCYamagata Montedio  
JPN D208-21 18:00Roasso KumamotoTokushima Vortis  
JPN D208-21 18:00Mito HollyhockAvispa Fukuoka  
JPN D208-21 18:00Vissel KobeTokyo Verdy  
JPN D208-21 18:00Consadole SapporoEhime FC  
JPN D208-21 18:00Giravanz KitakyushuFC Gifu  
JPN D208-21 18:00Kyoto Purple SangaOkayama FC  
JPN D208-21 18:00Kataller ToyamaMatsumoto Yamaga FC  
AFF U1608-21 18:00Indonesia(U16)(N)Laos U16  
AFF U1608-21 18:00Philippines U16(N)Malaysia(U16)  
RUS D2U08-21 18:00Rubin Kazan BKamAZ  
RUS D2U08-21 18:00Dynamo KirovFC Lada Togliatti  
RUS D2U08-21 18:00Syzran-2003NoSta Novotroitsk  
RUS D2U08-21 18:00FK TyumenFK Oktan Perm  
RUS D2U08-21 18:00FC ChelyabinskZenit-Izhevsk  
RUS D2U08-21 18:00Spartak Yoshkar-OlaVolga Ulyanovsk  
JPN D208-21 18:30Gainare TottoriGamba Osaka  
AUS VWPL08-21 18:30Ashburton Women'sPreston Lions Women's  
INT CF08-21 19:00Panahaiki-2005Kallithea  
INT CF08-21 19:00AEK KoukliaAlki Larnaka FC  
INT CF08-21 19:00TrikalaOikonomos Tsaritsani  
THA PR08-21 19:00Ratchaburi FCTOT S.C.  
THA PR08-21 19:00Osotspa Saraburi FCSisaket FC  
THA PR08-21 19:00Chonburi Shark FCSuphanburi FC  
THA PR08-21 19:00Chiangrai UnitedMuang Thong United  
THA PR08-21 19:00Pattaya UnitedBangkok United FC  
THA PR08-21 19:00Army United F.C.Bangkok Glass  
THA PR08-21 19:00BEC Tero SasanaChainat FC  
THA PR08-21 19:00Samut Songkhram FCSongkhla United  
THA D108-21 19:00Nakhon Pathom FCAyutthaya FC  
THA D108-21 19:00Bangkok FCSaraburi FC  
THA D108-21 19:00TTM ChiangmaiTrat FC  
THA D108-21 19:00FC PhuketAir Force United FC  
THA D108-21 19:00Singhtarua FCKhonkaen FC  
THA D108-21 19:00Nakhon RatchasimaRayong United  
THA D108-21 19:00Rayong FCSiam Navy  
THA D108-21 19:00Krabi FCSriracha FC  
THA D108-21 19:00PTT FC RayongBB-Chulalongkorn Univ. FC  
RUS CUP08-21 19:30Irtysh 1946 OmskFK Chita  
SIN D108-21 19:30Tampines Rovers FCAlbirex Niigata FC  
AFC CL08-21 20:00Guangzhou Evergrande FCLekhwia  
GER RegS08-21 20:00SpVgg NeckarelzEintracht Trier  
SIN D108-21 20:15DPMM FCBalestier Khalsa FC  
SCO U1908-21 21:00Dunfermline(U20)Motherwell FC(U20)  
ITA YCup08-21 21:00Carpi YouthLatina Calcio Youth  
CZE U1908-21 21:00Banik Most U19FC Bohemians 1905 U19  
UZB D108-21 21:00Alanga KosonFK Andijon  
UZB D108-21 21:00Mashal MuborakYangiyer  
UZB D108-21 21:00Xorazm UrganchOktepa  
UZB D108-21 21:00Aral NukusPakhtakor II  
UZB D108-21 21:00Sherdor SamarqandKuruvchi Kokand Qoqon  
UZB D108-21 21:00FK Spartak BuxoroNBU Osiyo  
SLOC08-21 22:00Dravinja KostrojNK Radomlje  
SLOC08-21 22:00Koroska DravogradTolmin  
SLOC08-21 22:00BrdaAnkaran Hrvatini Mas Tech  
SLOC08-21 22:00Jadran DekaniTinex Sencur  
SLOC08-21 22:00OdranciNK Smartno  
SLOC08-21 22:00TurnisceNK Aluminij  
SLOC08-21 22:00Bled HirterNK Zavrc  
SLOC08-21 22:00NK VerzejTriglav Gorenjska  
SLOC08-21 22:00DobrovceNK Rudar Velenje  
SLOC08-21 22:00NK KrkaFC Koper  
POR D208-21 23:00Maritimo BAcademico Viseu  
POR D208-21 23:00Santa ClaraUD Oliveirense  
POL D208-21 23:00Puszcza NiepolomiceLKS Nieciecza  
POL D208-21 23:00Dolcan ZabkiGKS Tychy  
POL D2E08-21 23:00Stal MielecStal Stalowa Wola  
POL D2E08-21 23:00Limanovia LimanowaSiarka Tarnobrzeg  
POL D2W08-21 23:00Rozwoj KatowiceOstrovia 1909  
EST D208-21 23:00Johvi FC LokomotivFlora Tallinn II  
EST D208-21 23:00Rakvere FC FloraTartu JK Tammeka B  
UKR U1908-21 23:00Volyn(U19)Arsenal Kyiv(U19)  
UKR U1908-21 23:00Dynamo Kyiv(U19)Hoverla-Zakarpattia(U19)  
UKR U1908-21 23:00FC Metalurg Donetsk(U19)FC Shakhtar Donetsk(U19)  
UKR U1908-21 23:00FC Karpaty Lviv(U19)FC Vorskla(U19)  
UKR U1908-21 23:00Chernomorets Odessa(U19)FC Dnipro Dnipropetrovsk(U19)  
UKR U1908-21 23:00SC Tavriya(U19)Metalurh Zaporizhzhya(U19)  
UKR U1908-21 23:00Zorya(U19)Sevastopol PFK U19  
UKR U1908-21 23:00Illichivets(U19)Metalist Kharkiv(U19)  
EST D2B08-21 23:00Tallinna DunamoJK Sillamae Kalev II  
FIN D108-21 23:30JaroKuPS  
FIN D108-21 23:30IFK MariehamnJyvaskyla JK  
FIN D108-21 23:30LahtiRoPS Rovaniemi  
CZEC08-21 23:30Frydek-MistekFotbal Trinec  
CZEC08-21 23:30ChrudimFK Kolin  
CZEC08-21 23:30TJ SvitavySK Prevysov  
CZEC08-21 23:30Jablonec Nad JizerouFK Pardubice(U21)  
CZEC08-21 23:30OpavaHlucin  
CZEC08-21 23:30TJ Dvur KraloveHradec Kralove  
CZEC08-21 23:30Slovan RosiceVysocina Jihlava  
CZEC08-21 23:30Bystrc KninickyHFK Olomouc  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]
2013-8-21 Wednesday
CZEC08-21 23:30FK HorovickoUsti nad Labem  
CZEC08-21 23:30FK Slavoj VysehradViktoria Zizkov  
CZEC08-21 23:30UnicovBrno  
CZEC08-21 23:30Slavia KromerizBanik Ostrava  
CZEC08-21 23:30MikuloviceSK Sigma Olomouc  
CZEC08-21 23:30FC PisekCeske Budejovice  
CZEC08-21 23:30UvalyMlada Boleslav  
POR D208-21 23:30Clube Desportivo TrofenseAtletico Clube Purtugal  
POR D208-21 23:30Sporting Braga IICF Uniao Madeira  
POL D208-21 23:30Gornik LecznaSandecja  
MKD CUP08-21 23:30Lokomotiva SkopjeFK Napredok  
MKD CUP08-21 23:30Sateska VolinoBregalnica Stip  
MKD CUP08-21 23:30FK RABOTNIK DJUMAJLIJAFK Shkendija 79  
MKD CUP08-21 23:30FK KaraormanPelister Bitola  
MKD CUP08-21 23:30FK 11 Oktomvri PrilepRenova Cepciste  
MKD CUP08-21 23:30LjubotenFK Makedonija  
MKD CUP08-21 23:30Borec VelesFK Drita  
MKD CUP08-21 23:30FK Korzo PrilepMetalurg Skopje  
MKD CUP08-21 23:30Belasica StrumicaHorizont Turnovo  
MKD CUP08-21 23:30KF Shkupi SkopjeFK Teteks Tetovo  
MKD CUP08-21 23:30FK NovaciFK Gorno Lisice  
MKD CUP08-21 23:30Babi StipFK Rinija Gostivar  
MKD CUP08-21 23:30KarbinciRabotnicki Skopje  
MKD CUP08-21 23:30Zajazi ZajasFC Vardar Skopje  
MKD CUP08-21 23:30MogilaSileks  
MKD CUP08-21 23:30FK MiravciFK Rufeja  
OMA FC08-21 23:35SahamAL-Nahda  
OMA FC08-21 23:35Fnjaa SCAl Oruba Sur  
OMA FC08-21 23:35Al-SeebAl-Msnaa  
OMA FC08-21 23:35DhofarAl Nasr  
OMA FC08-21 23:35Sohar ClubMjees  
OMA FC08-21 23:35Al-Suwaiq ClubAl Shabab(OMA)  
AFC CL08-21 23:45Esteghlal TehranBuriram United  
SWE Cup08-21 23:59Ljungby IFHalmstads  
SWE Cup08-21 23:59Akropolis IFDegerfors IF  
SWE Cup08-21 23:59Nykopings BISHacken  
SWE Cup08-21 23:59UllaredLjungskile SK  
SWE Cup08-21 23:59Torslanda IKKalmar FF  
POR D208-21 23:59Beira MarSL Benfica B  
POR D208-21 23:59MoreirenseChaves  
POR D208-21 23:59PortimonensePorto B  
POR D208-21 23:59FC PenafielSporting CP B  
POR D208-21 23:59LeixoesSC Farense  
POR D208-21 23:59AvesFeirense  
POL D208-21 23:59Chojniczanka ChojniceOlimpia Grudziadz  
POL D208-21 23:59GKS BelchatowGKS Katowice  
PORJA1N08-21 23:59UD Oliveirense(U19)Rio Ave(U19)  
PORJA1N08-21 23:59FC Porto U19Leixoes U19  
PORJA1N08-21 23:59Vitoria SC Guimaraes U19Academica Coimbra(U19)  
PORJA1N08-21 23:59Vizela(U19)Beira Mar(U19)  
PORJA1N08-21 23:59Braga (U19)Chaves(U19)  
PORJA1N08-21 23:59Varzim U19Pacos Ferreira(U19)  
PORJA1S08-21 23:59Oeiras(U19)Uniao Leiria U19  
PORJA1S08-21 23:59Benfica(U19)GD Estoril-Praia(U19)  
PORJA1S08-21 23:59Atletico Clube Purtugal(U19)Real Sport Clube(U19)  
PORJA1S08-21 23:59SC Uniao Torreense(U19)Nacional(U19)  
PORJA1S08-21 23:59Belenenses(U19)Sporting Lisbon(U19)  
PORJA1S08-21 23:59U. Coimbra(U19)Vitoria FC Setubal(U19)  
2013-8-22 Thursday
DEN CUP08-22 00:30AB KobenhavnLyngby  
SWE Cup08-22 00:30Enkopings SK FKOrgryte  
SWE Cup08-22 00:30Torns IFJonkopings Sodra IF  
SWE Cup08-22 00:30Savedalens IFMalmo FF  
SWE Cup08-22 00:30Carlstad United BKVarbergs BoIS FC  
NORC08-22 00:30RosenborgValerenga  
POL D208-22 00:30Arka GdyniaFlota Swinoujscie  
DEN WD208-22 00:30Viborg Women'sVildbjerg SF Women's  
DEN WD208-22 00:30Varde_IF Women'sHorsens SIK Women's  
DEN WD208-22 00:30Raklev GI Women'sFC Damso Women's  
DEN WD208-22 00:30Vejlby Women'sASA Aarhus Women's  
DEN WD208-22 00:30Sonderjyske Women'sVejle Women's  
DEN WD208-22 00:30Boldklubben 1913 Women'sIF Skjold Birkerod Women's  
DEN WD208-22 00:30IK aalborg Freja women'sVorup Women's  
SWE Cup08-22 01:00Lindsdals IFGefle IF  
SWE Cup08-22 01:00IK FrejGAIS  
SWE Cup08-22 01:00VanersborgOstersunds FK  
SWE Cup08-22 01:00Vasteras SK FKOsters IF  
SWE Cup08-22 01:00Raslatt SKAssyriska FF Sodertalje  
SWE Cup08-22 01:00Skovde AIKAngelholms FF  
SWE Cup08-22 01:00Kvarnby IKSyrianska FC  
SVK D108-22 01:00Slovan BratislavaFK Senica  
POR D208-22 01:00Desportivo de TondelaSC Covilha  
SUD PR08-22 01:00Ahli Al KhartoumEl-Neel  
SUD PR08-22 01:00Al-MawredaAl-Hilal Kadougli  
SUD PR08-22 01:00Ittihad MadaniAl Merreikh  
BEL D3A08-22 01:00IzegemSint Niklaas  
BEL D3B08-22 01:00GrimbergenCharleroi Fleurus  
BEL D3B08-22 01:00Bocholter VVUnion La Calamine  
SWE WD108-22 01:20Orebro Women'sTyreso FF Women's  
SWE Cup08-22 01:30Vasalunds IFGIF Sundsvall  
LUX D108-22 01:30Racing UnionFC Differdange 03  
EST D208-22 01:30PuumaTallinna FC Levadia II  
SUI D2-208-22 01:30FC Luzern U-21Neuchatel Xamax  
AFC CL08-22 02:00Al Ahli Jeddah(N)FC Seoul  
POL D208-22 02:00Miedz LegnicaOkocimski KS Brzesko  
LIT D108-22 02:00FK Dainava AlytusSiauliai  
SUI D2-108-22 02:00FC EchallensBavois  
SUI D2-108-22 02:00YverdonGrand-Lancy  
SUI D2-108-22 02:00BulleAzzurri 90  
CNCF WU1708-22 02:00Haiti women's(U17)Grenada women's(U17)  
BEL D3A08-22 02:00Vigor Wuitens HammeLonderzeel SK  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]